שיקום הפה

כתרים בטכנולוגית תלת-מימד

מרפאתנו הינה בין מרפאות השיניים הבודדות בישראל אשר מבצעת כתרים וגשרים באופן דיגיטלי. כתרים בפגישה אחת, עם תוצאה אסתטית מקסימאלית.

צילום וסריקה של השיניים המיועדות לטיפול, הדמיית המצב הקיים, עיצוב ממוחשב של כתרים, גשרים, ציפויי חרסינה, שחזורי (סתימות) חרסינה, וכתרים על גבי שתלים וייצור באופן מיידי במרפאה באמצעות מחרטה ממוחשבת תלת מימדית.

השחזורים והכתרים מיוצרים מהחומרים האסתטיים ביותר, ללא שימוש במתכות וללא מידות (מטבעים), עם חיסכון עצום בזמן (כתר בפגישה אחת בלבד במקום 5-6 פגישות) ומעניקים תוצאה מדוייקת ועמידה לטווח ארוך.

שיטה זו מאפשרת גם שיקום שיניים חדשות ביום אחד. על סמך הסריקה וההדמיה הדיגיטלית מייצרים את מערכת שיקום הכתרים עוד לפני ביצוע ההשתלות וביום ההשתלה מותקנים כתרים (באופן זמני), כך שהמטופל יכול ליהנות משיניים חדשות כבר באותו היום.

תותבות נשלפות על גבי שתלים

במקרים בהם מטופלים עם תותבות שלמות מעוניינים לשפר את אחיזתן (בעיקר בלסת התחתונה) ניתנת להם אפשרות לבצע 2-4 שתלים אליהם מתחברת התותבת באמצעות מצמדים מיוחדים(תיק-תק)ובכך לשפר באופן משמעותי את אחיזתן. אנו משתמשים בחומרים המאפשרים לייצר תותבות מחומרים איכותיים וגמישים המשתלבים באופן נהדר כמראה טבעי ונוח למטופל.